Szanowne Kandydatki i Szanowni Kandydaci,

Ze względu na dużą liczbę osób przystępujących w dniu 8.06.2022 do Sprawdzianu Kompetencji Językowych będą Państwo pisać go w dwóch turach (tak jak przewiduje Regulamin Rekrutacji).

Osoby o nazwiskach zaczynających się na litery

od A do K

zapraszamy na godzinę 13.00

• Osoby o nazwiskach zaczynających się na litery od A do F prosimy o kierowanie się do wejścia A (główne wejście do szkoły).

Osoby o nazwiskach zaczynających się na litery

od L do Ż

zapraszamy na godzinę 15.00

• Osoby o nazwiskach zaczynających się na litery od L do P prosimy o kierowanie się do wejścia A (główne wejście do szkoły).
  • Osoby o nazwiskach zaczynających się na litery od R do Ż prosimy o kierowanie się do wejścia B (wejście od strony boiska szkolnego).

WSZYSTKIE OSOBY PRZYSTĘPUJĄCE DO SPRAWDZIANU KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH MUSZĄ MIEĆ ZE SOBĄ DOKUMENT TOŻSAMOŚCI ZE ZDJĘCIEM (LEGITYMACJA SZKOLNA/DOWÓD/PASZPORT)

Ze względu na bezpieczeństwo i spokój piszących do szkoły mogą wejść tylko Kandydatki i Kandydaci przystępujący do Sprawdzianu Kompetencji Językowych