Serdecznie zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie "Zero Waste". Zadaniem uczestników jest udokumentowanie za pomocą zdjęcia oraz krótkiego opisu w języku angielskim ich pomysłu na wtórne wykorzystanie zużytego produktu lub materiału. Zdjęcia wraz z opisem proszę przesyłać przez platformę MS TEAMS do p. H.Rucińskiej (HANBARA67) do czwartku 4 listopada. Po tym dniu zostaną one umieszczone na koncie facebookowym szkoły. Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie liczby uzyskanych polubień, a wyniki ogłoszone w # CalltoEarth Day 10 listopada.

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe, które umilą jesienne wieczory oraz 20 punktów z języka angielskiego w kategorii B. Angliści mogą również przyznać dodatkowe punkty osobom, których opisy będą się wyróżniały.