Projekt organizowany był przy współpracy z XIX Liceum Ogólnokształcącym. Wśród zaproszonych gości zaszczycili nas obecnością: dr hab. Prof. UG Wojciech Gajewski, doktorant UG Waldemar Borzyszkowski, Krzysztof Drażba – przedstawiciel IPN, Tomasz Rykaczewski – reprezentant Stowarzyszenia Koliber oraz opiekunowie i podopieczni Domu opieki „Złota Jesień”. Naszą mini konferencję otworzył swoim występem chór XIX LO.

W programie poza wystąpieniami prelegentów – uczniów X i XIX Liceum Ogólnokształcącego można było skosztować pysznych ciast i wziąć udział w ciekawych rozmowach kuluarowych. Natomiast o godzinie 11:11 wspólnie z wszystkimi uczniami szkoły zaśpiewaliśmy hymn narodowy, bijąc „Rekord dla Niepodległej”.

Dziękujemy bardzo za pomoc w organizacji wydarzenie Pani Marzenie Borowczak oraz Pani Elżbiecie Miksie i Panie Magdalenie Zajkowskiej.

SU X Liceum Ogólnokształcącego