Projekt dofinansowano w ramach Gdańskiego Funduszu Młodzieżowego ze środków Miasta Gdańska

Zakończyliśmy projekt „ Poczytam sobie sam”. Jeśli szukasz inspiracji do ciekawego spędzenia czasu, poszukania swojego hobby zapraszamy Cię do odwiedzania naszego kanału na YouTube.

Przekonasz się, że książki nie są nudne!

Obejrzyj również naszą fotorelację z prac.  Najpierw przeprowadziliśmy ankietę wśród uczniów. Dzięki temu dowiedzieliśmy się jakimi książkami jesteście zainteresowani. Zakupiliśmy książki i zaczęliśmy nagrywać materiał do naszego kanału. Czasami trudno było zachować powagę podczas nagrywania.  W międzyczasie promowaliśmy nasz kanał- zrobiliśmy plakat, który powiesiliśmy w szkole, wykonaliśmy ulotki i rozdawaliśmy je w naszej i innych szkołach. Przygotowaliśmy również informacje o pisarzach. Na koniec wrzuciliśmy wszystko na YouTube.

Napracowaliśmy się, ale było warto.

Grupa - Ludzie z pomysłem