ROK SZKOLNY 2019/2020

 

NAZWA ZAJĘĆ DODATKOWYCH

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY ZAJĘCIA

DZIEŃ

GODZINY ZAJĘĆ

SALA

"The Book Club" - Koło literatury języka angielskiego Agnieszka Styła Środa 08:00 - 08:45 4
Przygotowanie do certyfikatu​ C1 Advanced Agnieszka Styła

Poniedziałek
lub
Piątek

07:10 - 07:55

14:40 - 15:25

4
Przygotowanie do ustnego egzaminu maturalnego
z języka angielskiego - klasa 3D
Aleksandra Kozłowska Wtorek 13:45-14:30 27
Kolo teatralne w języku angielskim Agnieszka Czapiewska, Ewa Ornowska Wtorek 15:30 - 16:15 9
Zajęcia przygotowujące do matury z historii
dla klasy III D
Ewa Ornowska Czwartek 08:00 - 08:45 9
Przygotowanie do egzaminów zewnętrznych: TOEFL Magdalena Zegarlińska Poniedziałek 13:45 - 14:30 25
Zajęcia przygotowujące do egzaminu Cambridge: First Alicja Wawrzyniak Wtorek 07:00 - 07:45 13
Zajęcia przygotowujące do matury z języka angielskiego Alicja Wawrzyniak Piątek 08:55 - 09:40 7
Przygotowanie do matury ustnej i pisemnej Agnieszka Baranowska Czwartek 13:45 - 14:30 25
Tutoring dla uczniów Agnieszka Baranowska Piątek 13:45 - 14:30 10
Przygotowanie do matury z j. angielskiego A. Loebl - Wysocka Poniedziałek 14:45 - 15:25 23
Przygotowanie do certyfikatu i matury z języka angielskiego K. Budzyńska - Ślimak Wtorek 07:05 - 07:50 20
Przygotowanie do matury z j. angielskiego Sylwia Kotowicz Wtorek 15:30 - 16:15 24
Przygotowanie do matury z j. hiszpańskiego Hanna Banach Piątek 07:15 - 08:00 9
Przygotowanie do matury z j. niemieckiego Joanna Motyńska Czwartek 14:30 - 15:15 23
Język niemiecki M Ambroziak Czwartek 14:40 - 15:25 10
Przygotowanie do matury z j. polskiego Angelika Cieśluk Czwartek 08:00 - 09:40
14:30 - 16:20
22
Liga hiszpańska Hanna Banach Do ustalenia
Język francuski A. Kantecka Czwartek 14:30 - 15:25 6
Z maturą za pan brat - zajęcia
z matematyki dla III A i III C
Monika Nowik Poniedziałek/Wtorek 07:05 - 07:50 28
Zajęcia logicznego myslenia (konkursy, projekty, gry) III A i III C Monika Nowik Środa 07:05 - 07:50 25
Przygotowanie do matury z geografii M. Płociennik Środa 15:30 - 16:15 7
Fakultety maturalne z biologii Kamila Skalska Czwartek 13:45 - 14:30 31
Przygotowanie do matury z chemii M. Franciszkowicz - żuk Czwartek 07:10 - 07:55 32
Piłka koszykowa J.Golla Poniedziałek 15:30 - 07:00 SG
Taekwon - Do Marcin Wołosz Poniedziałek
Czwartek
18:30 - 19:30
17:45 - 19:00
SG
Siatkówka A.Skorżyńska Środa 15:20 - 17:00 SG
Piłka nożna Marek Płonka Czwartek 14:30 - 16:00 Boisko
Kreatywni - warsztaty literackie M. Krawiel Poniedziałek
Piątek
13:45 - 14:30
14:45 - 15:30
Biblioteka
Koło wielkich mówców M. Zajkowska Piątek 15:25 - 16:10 29
Tutoring rozwojowy J. Zorn - Szumiło Środa
Czwartek
Do ustalenia 29