Inne oferty stypendialne - X Liceum Ogólnokształcące

X Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Lecha Bądkowskiego w Gdańsku

Informujemy, że od dnia 1.12.2022 wszystkie zgłoszenia dotyczące Gdańskiej Platformy Edukacyjnej należy kierować wyłącznie poprzez formularz Helpdesk

Szanowni Państwo, 

z ogromną przyjemnością informujemy o trzeciej edycji programu stypendialnego ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo. Jest to to inicjatywa Fundacji GrECo i GrECo Polska, mająca na celu wspieranie rozwoju młodych talentów.

O 14 stypendiów w wysokości 3.000 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych (od VI klasy) i ponadpodstawowych, którzy mieszkają w miejscowości liczącej do 35.000 mieszkańców na terenie województw mazowieckiego, dolnośląskiego, pomorskiego, śląskiego lub wielkopolskiego (czyli tam, gdzie GrECo Polska ma swoje oddziały). Stypendium jest skierowane także do uczniów, którzy dojeżdżają z małej miejscowości do szkoły w większym mieście, lub mieszkają w bursie czy też internacie. O stypendia mogą się też ubiegać tegoroczni absolwenci szkół ponadpodstawowych.

Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli przekażą Państwo informację o naszym Programie stypendialnym uzdolnionym uczniom, tak aby mogli wziąć udział w konkursie i zdobyć dofinansowanie na rozwijanie swoich zainteresowań.

W załączeniu przesyłamy Ulotkę informacyjną oraz harmonogram programu. Zapraszamy też na stronę internetową programu (www.greco.services/pl/stypendia.html), gdzie już wkrótce znajdą się szczegółowe informacje o programie oraz formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia można będzie przesyłać drogą elektroniczną do 16 października 2022 r.

W razie pytań i wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku

Joanna TkaczAsystentka Zarządu

GrECo Polska Sp. z o.o.Rondo Daszyńskiego 2B | 00-843 Warszawa

E-mail: stypendia@greco.services

KRS: 0000049997 | XII Wydział Gospodarczy KRS| Regon: 192090882 | NIP: 586-20-51-653| Kapitał zakładowy: 9.721.992,00 zł.

www.greco.services

powrót do góry