Bardzo prosimy o wcześniejsze informowanie nauczycieli o planowanej wizycie przez pocztę GPE.

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

NAUCZANY PRZEDMIOT

DZIEŃ KONSULTACJI

GODZINY

Anna Bleja

fizyka

poniedziałek

14.40 – 15.25

Agata Bultrowicz

matematyka, informatyka

środa

13.45 – 14.30

Angelika Cieśluk

język polski, wiedza o kulturze

piątek

11.40 – 12.25

Magda Dryll

język niemiecki, ekonomia w praktyce,
wiedza o społeczeństwie

poniedziałek

15.35 – 16.20

Marta Franciszkowicz-Żuk

chemia, matematyka

poniedziałek

11.30 – 12.15

Justyna Golla

wychowanie fizyczne

czwartek

16.00 – 16.45

Irena Gondek

informatyka

czwartek

13.45 – 14.30

Bożena Jajeśniak

geografia, etyka

piątek

10.45 – 11.30

Joanna Jakubowska

matematyka

piątek

14.30 – 15.15

Agnieszka Jenda

język polski

piątek

11.40 – 12.25

Emilia Neyis

język polski

czwartek

09.50 – 10.35

Urszula Kamińska

doradca zawodowy

poniedziałek

13.45 – 14.30

Tamara Kołodziejczyk

edukacja dla bezpieczeństwa

poniedziałek

08.55 – 09.40

Sylwia Kotowicz

język angielski

poniedziałek

12.30 – 13.15

Aleksandra Kozłowska

język angielski, prawo dwujęzyczne

czwartek

08.00 – 08.45

Agnieszka Loebl-Wysocka

język angielski

piątek

12.25 – 13.15

Elżbieta Mateja

język polski

czwartek

13.30 – 14.15

Joanna Motyńska

język hiszpański

środa

11.30 – 12.15

Anna Nieradko

język polski

poniedziałek

08.00 – 08.45

Monika Nowik

matematyka

piątek

17.00 – 17.45

Katarzyna Olejnik

przedsiębiorczość

poniedziałek

15.25 – 16.10

Elżbieta Olszak

język niemiecki

poniedziałek

15.30 – 16.15

Marek Płonka

wychowanie fizyczne

środa

15.30 – 16.15

Małgorzata Płóciennik

geografia

środa

07.30 – 08.00

Ofelia Podwiązka

język hiszpański

poniedziałek

10.45 – 11.30

Hanna Rucińska

język angielski

środa

10.45 – 11.30

Barbara Sas

religia

środa

15.35 – 16.20

Kamila Skalska

biologia, przyroda

środa

15.35 – 16.20

Agnieszka Skorżyńska

wychowanie fizyczne

środa

15.30 – 16.15

Jolanta Sokół

matematyka

czwartek

13.45 – 14.30

Sylwia Sorn

matematyka

czwartek

16.15 – 17.00

Iwona Spryszyńska

wychowanie fizyczne

czwartek

15.30 – 16.15

Agnieszka Styła

język angielski

poniedziałek

08.00 – 08.45

Aleksandra Szwarc

historia, historia i społeczeństwo

wtorek

15.35 – 16.20

Elżbieta Tokarska -Dziennik

nauczyciel wspomagający

czwartek

13.30 – 14.15

Alicja Jabłońska

język angielski

wtorek

08.00 – 08.45

Klaudia Węgrzynowska

wychowanie fizyczne

wtorek

17.00 – 17.45

Marcin Wołosz

wychowanie fizyczne

 

 

Magdalena Zajkowska

historia, historia i społeczeństwo

poniedziałek

16.15 – 17.00

Magdalena Zegarlińska

język angielski

wtorek

10.45 – 11.30