ROK SZKOLNY 2018/2019

 

NAZWA ZAJĘĆ DODATKOWYCH

NAUCZYCIEL
PROWADZĄCY ZAJĘCIA

DZIEŃ

GODZINY, W KTÓRYCH
ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA

SALA

Zajęcia filmoznawcze

Hanna Rucińska
Magdalena Zegarlińska

Cyklicznie zgodnie z harmonogramem instytucji.

Przygotowanie do egzaminu LCCI English for Business

Hanna Rucińska

środa

15.35-16.20

20

Przygotowanie do certyfikatów CAE

Agnieszka Styła

czwartek

08.00-08.45

4

Szkolne koło gier planszowych

Monika Nowik

czwartek/piątek

17.00-20.00

28

Koło konstruktorów pojazdów ECO PLUS
z programowaniem

Monika Nowik

czwartek/piątek

17.00-20.00

28

Koło OZE- alternatywne źródła energii

Monika Nowik

czwartek/piątek

17.00-20.00

28

Koło języka szwedzkiego

Agnieszka Loebl-Wysocka

wtorek

15.30-16.15

23

Koło biologiczne

Kamila Skalska

środa

15.35-16.20

31

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z biologii

Kamila Skalska

poniedziałek

17:30-18:30

31

Koło translatoryczne
niemiecko - hiszpańskie

Joanna Motyńska

środa

07.15

25

Zajęcia teatralne i dziennikarskie,
koło debat

Angelika Cieśluk
Emilia Kałużyńska

środa

15.35-16.20

5

Zajęcia wokalne

Justyna Golla

 

 

 

Szkolna drużyna koszykówki

Justyna Golla

czwartek

15.30-17.00

 

Zajęcia sportowe - piłka siatkowa

Agnieszka Skorżyńska

środa

15.30-17.00

 

Zajęcia sportowe- taekwon-do

Marcin Wołosz

poniedziałek,
czwartek

18.30-19.30
18.00-19.00

 

Konwersacja- język hiszpański

Ofelia Podwiązka

czwartek

15.25-16.10

12

Zajęcia sportowe- siłownia, piłka nożna

Marek Płonka

środa

15.30-17.30

 

Spotkania projektowe Erasmus+

Aleksandra Kozłowska

czwartek

08.00-08.45

27

Warsztaty języka niemieckiego

Magda Dryll

czwartek

15.30-16.15

10

Koło filozoficzne - nauczane dwujęzycznie

Magdalena Zegarlińska

wtorek

15.35-16.20

25

Zajęcia dodatkowe z gramatyki angielskiej

Alicja Jabłońska

środa

07.10-07.55

13

Przygotowanie do egzaminu FCE

Alicja Jabłońska

czwartek

08.00-08.45

13

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego

Alicja Jabłońska

wtorek

07.10-07.55

13

Klub przedsiębiorczych

Urszula Kamińska

poniedziałek

16.00-17.00

26

Kino w wersji oryginalnej

Elżbieta Olszak

środa - dwa razy w miesiącu

15.30-17.00

10

Fakultety maturalne z j. angielskiego/ISE z j.ang./

Magdalena Zegarlińska

piątek

07.10-07.55

25

Fakultety maturalne z j. angielskiego

Sylwia Kotowicz

czwartek

15.30-16.15

24

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z geografii

Bożena Jajeśniak

wtorek

15.35-16.20

7

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego  z historii

Magdalena Zajkowska

co drugi poniedziałek

15.25-17.00

29

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego  z matematyki

Agata Bultrowicz

poniedziałek

15.35-16.20

11

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z chemii

Marta Franciszkowicz-Żuk

wtorek

16.15-17.00

32

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego  z matematyki

Sylwia Sorn

czwartek

15.25-16.10

28

ISE z matematyki dla gimnazjum

Sylwia Sorn

wtorek

15.25-16.10

28

Fakultety WOS

Magda Dryll

poniedziałek

15.30-16.15

10

Przygotowanie do matury

Angelika Cieśluk

wtorek

13.45-14.30

5

ISE matematyki gimnazjum / LO

Monika Nowik

środa

07.00-08.00

28

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Agnieszka Jenda

czwartek

08.00-08.50

8

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Anna Nieradko

czwartek

08.00-08.45

29