W dniu 12 października odbyły się w naszej szkole warsztaty geograficzne. Celem warsztatów było zainteresowanie uczniów geografią, pokazanie jaką jest pasjonującą dziedziną naukową. Zajęcia powstały dzięki grantowi z Funduszu Młodzieżowego i pomysłodawcom- klasie 2d liceum. Zakupiono książki geograficzne w j. angielskim, z których uczniowie korzystali rozwiązując zadania. Było ciekawie. Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z geografii, przygotować się do zajęć, egzaminu- zapraszamy do biblioteki. Sięgnij po książki zakupione w projekcie - świetny materiał do powtórek!

Projekt przeprowadziła grupa Geograficznie zakręceni

Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.